Sklonište za nezbrinute životinje Dumovec poziva na Dan otvorenih vrata
Autor: Ljiljana Studeni, 28. 5. 2014.

Poštovani,

ove godine drugi put zaredom Sklonište za napuštene životinje Grada Zagreba organizira 6. lipnja od 10 do 18 sati Dan otvorenih vrata za sve posjetitelje.

Željeli bismo da nam se u skloništu, u kojem će biti organiziran zanimljiv i edukativan program za djecu te zakuska, pridruže i djeca i učitelji iz škola, vrtića i domova u kojima je održan naš program edukacije.

(U nastavku vijesti pročitajte više o ovoj vrijednoj akciji.)

Ideja je da se kroz Dan otvorenih vrata privuče veći broj posjetitelja u sklonište Dumovec i stvori navika da ga Zagrepčani češće posjećuju. Dan otvorenih vrata također će ponuditi mnoštvo sadržaja za posjetitelje kao što su besplatni veterinarski savjeti, dječje edukativne radionice, pokazivanje vježbi iz pseće školice na našem novootvorenom agility poligonu, izbor najsimpatičnijeg psa skloništa, utrke naših preslatkih štenaca i još mnogo,mnogo toga.

Sve to uz druženje i zabavu s našim animatorima i edukatorima u dječjem kutku uz cool muziku koju će D.J. puštati cijelo vrijeme, a oni hrabriji mogu sudjelovati i u oslikavanju lica face paintingom te postati na jedan dan pas ili maca. :-)

Zbog lakše organizacije, molimo vas da nam pošaljete povratnu informaciju o vašem dolasku do 30. svibnja kako bismo lakše organizirali vaš dolazak i učinili sve da djeci pružimo lijepo i zabavno iskustvo.<span lang="HR" style="font-size:12.0pt;font-family:" times="" new="" roman";mso-fareast-font-family:="" roman";mso-bidi-font-family:"times="" roman";mso-fareast-language:="" hr"="">

Unaprijed se veselimo vašem posjetu!Azil Dumovec jedini je dom koji neke od zbrinutih životinja poznaju, a želja je svih zaposlenika da se što više kućnih ljubimaca udomi, jer usprkos brizi, sklonište im ne može zamijeniti pravi dom. Zaposlenici azila zato će posjetiteljima biti na raspolaganju kako bi im rekli više o karakteru pojedine životinje, uvjetima udomljavanja i informirali ih o radu skloništa.

Unaprijed se veselimo vašem posjetu!