POZIV NA JAVNO PREDSTAVLJANJE PROJEKTA UDRUGE PRAGMA
Autor: Ljiljana Studeni, 10. 11. 2014.

Pozivamo roditelje, učenike te sve zainteresirane da se u utorak, 11.11.2014. god., od 11,30 do 12,15 sati, pridruže predstavljanju Projekta Udruge Pragma u kojemu je naša škola sudjelovala prošle školske godine i to zajedničkim angažmanom predstavnika učenika, roditelja i djelatnika škole - kao jedan tim.

Više o programu možete vidjeti pod "opširnije".

Projekt je bio usmjeren na odabir jednog od devet novinarskih radova koji doprinose jačanju zajedničkih vrijednosti u socijalnom i obrazovnom području, za dodjelu Godišnje novinarske nagrade za obrazovanje.

U programu koji će se odvijati u holu naše škole bit će riječi o brojnim zanimljivim, i našem društvu potrebnim temama vezanima uz medije i medijsku pismenost, a prisutnima će se obratiti zanimljivi govornici u organizaciji Udruge Pragma.

Osim toga, u jednom dijelu programa prisutni će imati priliku vidjeti i čuti na koji je način naša škola provela i i realizirala vrijedne ciljeve spomenutoga Projekta, a učenici će ukratko i na zanimljiv način prezentirati dio izvannastavnoga rada OŠ Jelkovec vezan uz medijku kulturu, dječje medijsko stvaralaštvo, medijsko opismenjavanje te razvoj kritičnosti prema medijskim sadržajima kojima su okruženi.

Ljiljana Studeni