BOŽIĆNA RADIONICA ČETVRTIH RAZREDA ZA POMOĆ GUNJI: RAD, ALI I ZADOVOLJSTVO
Autor: Ljiljana Studeni, 10. 12. 2014.

Radionicu za roditelje i učenike četvrtih razreda, koja se održala

3. 12. 2014. godine u 18,00  sati, u učionici broj 10, organizirale su

učiteljice četvrtih razreda -  Anita i Ela.

Više informacija možete pročitati pod «opširnije».

Radionica je bila organizirana u svrhu izrade prigodnih božićnih ukrasa, ali i proizvoda koji će doprinjeti širini ponude našeg Božićnog sajma koji će se održati 12.12. 2014., s početkom u 17,15 sati, u prostorima naše škole.

Učenici su zajedno sa svojim roditeljima iskazali veliku kreativnost i umješnost u krojenju i šivanju. Vrijedne ruke izradile su vrlo zgodne i maštovite slike na platnenim vrećicama i majicama, što možete vidjeti na fotografijama, ali i uživo na našem sajmu gdje ćete ih moći i kupiti.

Učenici, roditelji (majke i bake) i učiteljice zabavili su se, podružili i iskazali humanitarne ciljeve. Po završetku radionice svi su otišli kućama umorni, ali zadovoljni učinkom i svrhom utrošenog truda i vremena.

Također vas i ovom prilikom još jednom pozivamo da nam se pridružite na našoj Božićnoj priredbi i Božićnom sajmu te tako i Vi date svoj doprinos ovoj humanitarnoj akciji u kojoj sakupljamo pomoć za školu u Gunji.

Ela Ivanišević

Kakva je atmosfera vladala na radionici, možete vidjeti ovdje.