ATP teniski turnir
Autor: ANICA KEDAČIĆ, 26. 1. 2015.

Dragi učenici,

deseto izdanje ATP teniskog turnira PBZ Zagreb Indoors – ATP World Tour 250, održat će se od 31. siječnja do 8. veljače 2015.  godine u Domu sportova u Zagrebu.

Osim teniskih susreta, tijekom turnira osmišljena su brojna dodatna događanja za igrače, športske šampione, ali i za djecu.

Više informacija možete pročitati pod «opširnije».

Učenici koji posjeduju iskaznicu Školskog športskog saveza Grada Zagreba kao i iskaznicu Hrvatskog školskog športskog saveza imaju besplatan ulazak u Dvoranu, uz predočenje iste, isključivo od 02.- 08. veljače 2015.

Više o ATP teniskom turniru PBZ Zagreb Indoors – ATP World Tour 250 možete saznati na web stranici: www.zagrebindoors.com.