Odabir srednje škole - što roditelji trebaju znati
Autor: Ljiljana Studeni, 16. 3. 2015.

CENTAR ZA INFORMIRANJE I SAVJETOVANJE O KARIJERI ZAGREB u mjesecu travnju nudi brojne aktivnosti za učenike osmih razreda i njihove roditelje.

Zbog velikog interesa roditelja i učenika, CISOK je utvrdio nove termine predavanja za roditelje osmaša pod nazivom Odabir srednje škole - što roditelji trebaju znati čiji je cilj pomoći roditeljima da budu podrška djetetu pri izboru srednje škole.

Više informacija o svemu pročitajte pod „opširnije“ te na priloženom dokumentu.

U travnju će se provesti i radionicu za učenike osmih razreda Hoću znati kako odabrati, namijenjenu neodlučnim učenicima 8.razreda na kojoj  se učenici kroz prezentaciju i vježbe upoznaju s kompleksnošću donošenja odluke o srednjoj školi.

Uz to, učenici se mogu prijaviti i na radionicu Olakšaj si učenje namijenjenu svim učenicima viših razreda koji žele poraditi na svojim navikama učenja. U njoj će se učenici baviti temama organizacije vremena i mjesta učenja, mnemotehnikama i mentalnim mapama.

Uz ove aktivnosti, roditelji i učenici su dobrodošli javiti se u Centar za dogovor individualnog informiranja i savjetovanja, pregleda e-alata o tržištu rada, ispunjavanje upitnika samoprocjena, pregled info-materijala, i dr.

osmasi_travanj.docx (177.65 KB)