Izložba likovnih radova naših učenika u muzeju Mimara
Autor: Mirela Mareljić Babić, 29. 4. 2015.

Učenici naše škole od 5. do 8. razreda sudjelovali su na likovnom natječaju TRADICIJA I SUVREMENOST - NACIONALNI PARKOVI I BIOLOŠKA RAZNOLIKOST HRVATSKE U LIKOVNOM IZRIČAJU DJECE  pod vodstvom učiteljice likovne kulture Ivane Popovac Hristov. Natječaj je organiziran pod pokroviteljstvom MZOS-a i UHULI-ja. Stručna komisija odabrala je likovne radove naših učenika Matea Oreča,7.b i Leona Zebića,8.c koji će biti izloženi u muzeju Mimara s otvorenjem 05. svibnja 2015. god. u 18:00h. Izložba je otvorena do 12. svibnja 2015. god.

Likovne radove učenika pogledajte pod "opširnije"

Katalog izložbe pogledajte ovdje.

Mateo Oreč, 7.b "Žuti mukac"

Leon Zebić, 8.c "Orao štekavac"