Upis djece na Lego Mindstrom radionice
Autor: Ljiljana Studeni, 30. 6. 2015.

Iskra – Centar za edukaciju i savjetovanje  pokreće projekt „Djeca sunca“ i  organizira ciklus od  5 radionica robotike  namijenjenih djeci osnovnoškolskog uzrasta. Projekt se provodi u partnerstvu s OŠ Jelkovec.

Radionice započinju 6. srpnja 2015. a odvijat će se u uredu Iskre, Rimski put 31, Sesvete  (zgrada Instrumentarie prizemlje). Prednost uključivanja u projekt imaju djeca s teškoćama u razvoju i djeca s invaliditetom koja žive na području lokalne zajednice Novi Jelkovec.

Više informacija o projektu i prijavama - vidjeti pod "opširnije".

Cilj  Lego Mindstrom  radionica je  potaknuti  razvoj dječje kreativnosti i razvoj motorike, te integraciju i razvoj punih potencija djece.

Radionice vode stručnjaci s Fakulteta elektrotehnike  i računarstva iz Zagreba; Ana Sović Kržić i Tomislav Jagušt.

Projekt je podržan od strane Grada Zagreba, Gradskog ureda za socijalnu zaštitu i osobe s invaliditetom i za djecu je besplatan. Broj mjesta u grupi je ograničen na 12-ero  djece. Stoga molimo roditelje koji imaju djecu s teškoćama u razvoju da nam se jave kako bi osigurali mjesto  za svoje dijete u grupi.

Detaljnije informacije, prijavu djeteta, raspored i način rada možete dobiti na slijedećim kontaktima: info@iskra-ces.hr ili na mob: 098 322-289.

Predsjednica:

Željka Mazzi,  mag.soc.rada