Učenici 4.a: MIZI- moj izbor zdrav izbor
Autor: Ljiljana Studeni, 29. 10. 2015.

Učenici 4. a razreda povodom Mjeseca hrvatske knjige u Knjižnici Jelkovec sudjelovali su na  predstavljanju društvene igre MIZI- moj izbor zdrav izbor. Udruga Suncokret-OLJIN 'Odgoj za ljubav i nenasilje' predstavila je igru iskustva i otkrivanja svojih potencijala.

Otvoriti "opširnije" za više informacija.

Udruga Suncokret-OLJIN 'Odgoj za ljubav i nenasilje' formirana je od provoditelja aktivnosti i voditelja Programa koji su u 'Suncokretu' - Centru za humanitarni rad provodili i kreirali Program 'Odgoj za ljubav i nenasilje'  prepoznat od Državnog zavoda za zaštitu obitelji, materinstva i mladeži i povjerenstva Vlade Republike hrvatske za prevenciju poremećaja u ponašanju djece i mladih. Udruga surađuje  sa školama, klubovima mladih, socijalnim ustanovama, nadležnim gradskim uredima, udrugama koji provode slične projekte i programe, fakultetima kao i lokalnom upravom i samoupravom.

Igra MIZI- moj izbor zdrav izbor je poticaj na zdrave izbore te su svi predloženi elementi usmjereni ka zdravim izborima. Cilj igre je biti u atmosferi kretanja, kreativnosti i suradnje s izborima.

Fotografije pogledajte ovdje.