POZIV: VEČER MATEMATIKE U OŠ JELKOVEC
Autor: Andreja Flanjak, 24. 11. 2015.

Osnovna škola Jelkovec i Hrvatsko matematičko društvo pozivaju vas, dragi roditelji i učenici na VEČER MATEMATIKE u kojoj je prošle godine sudjelovalo preko 55 000 sudionika na području cijele Hrvatske. U našoj školi 2014. godine u matematičkim izazovima uživalo je oko 150 učenika i njihovih roditelja.

Večer matematike skup je interaktivnih radionica u kojima sudjeluju učenici i njihovi roditelji.

Ove godine Večer matematike održat će se u četvrtak 3. prosinca u 18 sati u blagovaonici i holu škole. Sudjelovat će zainteresirani učenici od 1. do 8. razreda i njihovi roditelji.

Večer matematike održat će se istovremeno u mnogim školama u  Hrvatskoj!

Pridružite se, čeka vas ugodno druženje uz zabavne matematičke igre i zadatke!