Ovaj mjesec: 1907
Poziv: Projekt "Škola za roditelje"
Autor: Andreja Flanjak, 1. 12. 2015.

Dragi roditelji,

Pozivamo vas na novi sastanak u okviru našeg projekta Škola za roditelje.

Predavanje na temu Uspješna komunikacija djece i roditelja održat će gospođa Željka Mazzi, mag. socijalnog rada i predsjednica Iskre, udruge s kojom surađujemo već dulje vrijeme.

Na predavanju ćete imati prilike saznati više o verbalnoj i neverbalnoj komunikaciji, aktivnom  slušanju i osnovama nenasilne komunikacije roditelja i djece.

Tema je vrlo zanimljiva jer je uspješna komunikacija s djecom važan čimbenik njihova psihosocijalnog razvoja i ovo će nam predavanje sigurno pomoći u našim nastojanjima za unaprjeđivanjem te komunikacije.

Predavanje će se održati u ponedjeljak, 7. prosinca 2015. u 18 sati u prostoru Osnovne škole Jelkovec.

Dobro nam došli!