Ovaj mjesec: 1958
Danas: 6
Uspjeh naših učenika na karate turniru
Autor: Andreja Flanjak, 19. 1. 2016.

Od 16. do 17. 01.2016. održan je jedan od većih karate turnira u Europi - 25. Grand Prix Croatia u Samoboru na kojem su sudjelovali i učenici naše škole sa KK Ipon.

Kakve su rezultate ostvarili možete pogledati pritiskom na Opširnije.

Na 25. Grand Prix-u Croatia sudjelovalo je ukupno 1648 natjecatelja odnosno 207 klubova koji su došli iz 23 države.

KK Ipon se opet pokazao među najboljima pri čemu nisu izostale ni medalje.

Tako je Dorotea Rumenjak osvojila prvo mjesto u kategoriji Kumite - Borbe (kadetkinje), dok je Noa Rumenjak osvojio drugo mjesto u kategoriji Kumite - Borbe (mlađi kadeti). Lovro Stjepanović, Matej Toth i Fran Kisić su osvojili 1. mjesto ekipno u kategoriji Kata Team - mlađi učenici.

Čestitamo svima na osvojenim medaljama!!!