Poziv: Čarobni dan – Park Maksimir
Autor: Ljiljana Studeni, 6. 9. 2016.

Udruga Kreativno povezivanje uz pokroviteljstvo Grada Zagreba, poziva na obilježavanje obiteljskoga događaja pod nazivom Čarobni dan, koji će se održai 11. rujna 2016. od 10 do 18 sati (u slučaju lošeg vremena – 25.rujna), u Parku Maksimir.

Zabavite se uz besplatne sportske, kreativne i edukativne radionice za roditelje i djecu, opustite se uz glazbeni program u kojemu će nastupati poznati izvođači, a Čarobni dan ima i dobrotvorni karakter – pomoći djeci iz socijalno ugroženih obitelji u dodatnom obrazovanju tijekom cijele školske godine: učenju stranih jezika, sviranju instrumenata i bavljenju sportom.

Plakat za događaj i link za više informacija – pod "opširnije".

Više informacija o Čarobnom danu - klikom na plakat!