Preventivni program za "prvašiće" i ostale učenike
Autor: Ljiljana Studeni, 6. 9. 2016.

U petak, 9.rujna 2016. od 11 do 13 sati na Trgu maršala Tita, održat će se razne edukativne radionice na temu sigurnog sudjelovanja "prvašića" u prometu.

Bit će organiziran i tematski osmišljen glazbeno-scenski nastup, a učenici će izravno moći sudjelovati u različitim preventivnim aktivnostima: "Policajac - prijatelj pomagač", "Čarobnjaci u akciji - mali firenzičari", i dr.

Riječ je o već tradicionalnoj preventivno-edukacijskoj akciji "Poštujte naše znakove" i "Sigurno u školu s HAK-om", u organizaciji MUP-a i HAK-a, u suradnji s Gradom Zagrebom.

U prilogu je dostupan program - "opširnije".

Po_tujte_na_e_znakove.pdf (983.01 KB)