Zahvala i izvješće Vjeronaučne olimpijade
Autor: Mirela Mareljić Babić, 6. 2. 2012.

Poštovani,

zahvaljujem Vam što ste bili među dvadeset i pet osnovnih škola s područja Zagreb - Istok koje su uspješno sudjelovale na međuškolskom vjeronaučnom natjecanju - Vjeronaučna olimpijada 2011./2012.

Posebno, hvala svim učenicima i vjeroučiteljima mentorima ekipa koji su se marljivo pripremali za ovo natjecanje.

Trudili smo se što bolje organizirati ovaj susret. Nadamo se da ste i Vi zadovoljni organizacijom i provedbom Vjeronaučne olimpijade u OŠ Jelkovec.

Ako imate bilo kakvih primjedbi u svezi s provedbom Vjeronaučne olimpijade molimo Vas da nam ih dostavite kako bismo ubuduće bili bolji.

Nadamo se daljnjoj uspješnoj suradnji i srdačno Vas pozdravljamo.

Ravnateljica:

Renata Flajhar, univ. spec. oec.,

i članovi povjerenstva za provedbu natjecanja

Izvješće o održanoj Vjeronaučnoj olimpijadi šk. god. 2011./2012. pogledajte pod opširnije.