Ovaj mjesec: 1916
Vjeronaučna olimpijada 2016./2017.
Autor: Ljiljana Studeni, 10. 2. 2017.

Naša škola je i ove godine bila domaćin Vjeronaučne olimpijade. Natjecanje je održano 8.2.2017., a konačni rezultati čine nas vrlo ponosnima - od ukupno 23 škole koje su sudjelovale na Vjeronaučnoj olimpijadi, učenici naše škole postigli su izvrsno 5. mjesto.

Čestitke učenicima i njihovim mentorinma!

Pod "opširnije" - službeni rezultati i fotografije

Službene rezultate možete pogledati OVDJE.

Osvrt učenice Petre Ivančić iz 7. e

VJERONAUČNA OLIMPIJADA

Naša škola je i ove godine bila domaćin Vjeronaučne olimpijade koja se održala 8.veljače 2017. godine s početkom u 12:30 sati. Divan govor dobrodošlice pripremila je ravnateljica naše škole Renata Flajhar koja je sreću zaželja svim ekipama te proglasila Vjeronaučnu olimpijadu otvorenom. U Vjeronaučnoj olimpijadi sudjelovale su 24 škole Grada Zagreba, a među njima i OŠ Jelkovec. Učenice OŠ Vladimira Nazora otrile su kako su ove godine odlučile postići bolje rezultate, te su ispričale kako su radile u Caritasu,volontirale, da idu svaku nedjelju na misu, da se mole prije svakog jela te još mnoge druge geste. S puno entuzijazma ove su učenice pristupile k natjecanju. Nakon natjecanja natjecatelji, njihovi mentori i drugi uzvanici imali su ručak. Za vrijeme ispravka testova učenici su mogli sudjelovati u sportskim aktivnostima u dvorani naše škole, također su mogli posjetiti Gradsku knjižnicu Jelkovec. Nakon privremenog poretka i vremena za žalbe u 16:45 proglasili su se pobjednici. Prvo mjesto odnijela je OŠ S.S. Kranjčevića, drugo mjesto zauzela je OŠ Antuna Branka Šimića, a treće mjesto osvojila je OŠ Retkovec. Naša škola bila je peta. Čestitke svim natjecateljima, a puno uspjeha želimo OŠ S.S.Kranjčevića koja ide dalje na natjecanje.

Napisala: Petra Ivančić, 7. e