E-Dnevnik je web aplikacija za vođenje razredne knjige u elektroničkom obliku.

U razrednim odjelima u kojima se koristi, e-Dnevnik zamjenjuje papirnatu razrednu knjigu. E-Dnevnik za učenike i roditelje (https://ocjene.skole.hr/login) je web aplikacija koja omogućava učenicima pregled ocjena, izostanaka, bilješki te rasporeda pisanih zadaća koje su njihovi nastavnici upisali u e-Dnevnik sustav.

Učenici se u aplikaciju prijavljuju sa svojim elektroničkim identitetom (npr. pero.peric@skole.hr) iz sustava AAI@Edu.hr. Ukoliko učenik nema elektronički identitet potrebno ga je zatražiti u tajništvu škole.

Roditelji se u aplikaciju mogu prijaviti isključivo putem sustava e-Građani koristeći jednu od prihvaćenih vjerodajnica uz uvjet da je u e-Dnevnik unesen OIB roditelja. Putem ove aplikacije roditeljima je omogućen uvid u podatke o djetetu koje su predmetni nastavnici i razrednik unijeli u e-Dnevnik.

Klikom na slijedeće poveznice otvorite skripte i upute o korištenju e-Dnevnika: