preskoči na sadržaj

Osnovna škola Jelkovec

Login
e-Dnevnik

S.O.S LEKENIK

 

Humanitarno djelovanje Osnovne škole Jelkovec.

 

Na inicijativu učenica 7-ih razreda Lare Alat i Paole Naranđe,

te pod vodstvom njihovih učitelja pokrenuli su akciju Dobro je činiti dobro.

Web stranicu  su izradili i uredili učenici 6.a razreda.

Upoznajmo Afriku

Kliknite OVDJE i saznajte sve o humanitarnoj akciji koju smo provodili u našoj školi kroz šk. god. 2012./2013.

Web stranicu  su izradili i uredili učenici 6.a razreda.

 

Kalendar
« Listopad 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
Prikazani događaji

Tražilica
Online radio
radio online

Vremenik pisanih provjera znanja za šk.god. 2017./18. dostupan je u dokumentu.

Priloženi dokumenti:
Vremenik. 1.polugodiste.xls

Korisni linkovi

 

Stručni skupovi

Školski kurikulum_Plan izvannastavnih aktivnosti - 2017./2018.

 

PLAN IZVANNASTASTAVNIH AKTIVNOSTI U ŠK. GOD. 2017./18.

UČITELJ

AKTIVNOST /

TERMIN ODRŽAVANJA

IRINA VITEZ

(2.A)

MALI NOVINARI

A i B: ponedjeljak 11,30 - 12,15

ANDREJA PLANTARIĆ BALIĆ

(2.B)

MALI ZBOR

A i B: petak 11,30 - 12,15

ANA LUČIĆ

(2.C)

MALI JEZIKOSLOVCI

A: petak 11,30 - 12,15

B: utorak 11,30 - 12,15

NATAŠA MATKOVIĆ

(2.D)

DOMAĆINSTVO

A: srijeda 11:30 - 12:15

B: srijeda 11:30 - 12:15

ANDREJA FLANJAK

(2.F)

MALI IZVJESTITELJI

A i B: ponedjeljak 11,30 - 12,15

LJILJANA STUDENI

(3.A)

MEDIJSKA SKUPINA

A: srijeda 14.50-15.35

B: utorak 15.45-16.30

IVANA ČURKOVIĆ/ANJA MIJATOVIĆ

(2.E)

MEDIJSKA KULTURA

A: srijeda 11:30-12:15

B: srijeda 11:30-12:15

ELA IVANIŠEVIĆ

(3.C)

MALI KULTURNJACI

A: utorak 14.50 -15.35

B: utorak 15.45 -16.30

ANITA KRIŠTO

(3.B)

MALI KULTURNJACI

A: utorak 14.50 -15.35

B: utorak 15.45 -16.30

NADA VRDOLJAK CEBOCI

(3.D)

RECITATORI

A i B: srijeda 15,45 - 16,30

VALERIJA VUKELIĆ HABULJKO

(3.E)

PLESNO – DRAMSKA SKUPINA

A i B: ponedjeljak 9,45 - 10,30

ELIZABETA MANDIĆ

(3.F)

LIKOVNA RADIONICA

A: srijeda 14.50- 15.30 
B: petak 14.50 -15.30 

ANITA ČER

(4.A)

MALA ČITAONICA (Gradska knjižnica)

A: utorak 11,30 - 13,00

DANIJELA MARKOVIĆ

(4.B)

RECITATORSKA SKUPINA

A: utorak 13,15 - 14:00

B: petak 13,15 - 14:00

SNJEŽANA BABIĆ

(4.C)

MALI CVJEČARI

A: petak 12,30-14,00

DIJANA DIGULA

(4.D)

LIKOVNO-KREATIVNA SKUPINA

A i B: ponedjeljak 13,15-14,00

MARINA PALNTIĆ

/JOSIPA SOLDO

(4.E)

RECITATORSKA SKUPINA

A: utorak 13,15-14,00

B: petak 13,15-14,00

IVANČICA TOIĆ

(1.A)

MALI ISTRAŽIVAČI

B: četvrtak 11,30 - 13,05

MAJA GRGIĆ ZETICA

(1.B)

MALI MATEMATIČARI

B: ponedjeljak i četvrtak 11,30 - 12,15

IVANA ŠPEHAR/KRISTINA LESAN

(1.C)

LIKOVNA RADIONICA

A: srijeda  11,30 - 13,05

IRENA TOMASOV MALENICA

(1.D)

DRAMSKO - RECITATORSKA SKUPINA

A i B: utorak 11,30 - 12,15

VLATKA PRELOGAR

(1.E)

MALI ISTRAŽIVAČI

B: četvrtak 11,30 - 12,15

IVANA ZRNO

NOVINARSKA

A: ponedjeljak 14,00 - 14,45

B: petak 14,00 - 14,45

 ZADRUGA

B: ponedjeljak 15,45 - 17,20

IVANA STOJKOVIĆ / DAVID DUVNJAK

VELIKI ZBOR

A: srijeda 18,15 - 19,05

B: ponedjeljak 12,20 _ 13,05

MARIJA ČULJAK

DRAMSKA SKUPINA

A: srijeda 12,20 - 13,55

IVANA POPOVAC HRISTOV

ESTETSKA GRUPA

A: srijeda 9,45 - 10,30

B: utorak 12,20 - 13,05

SANJA ČERVENY

(7.r)

PRVA POMOĆ

A: petak 13,10 - 13,55

B: srijeda 11,30 - 13,05

JADRAN JELIĆ

(5.r)

 SIGURNO U PROMETU

A i B: petak 

IVAN BERTOVIĆ

RUKOMET Ž

A i B: ponedjeljak 17,00 - 18,30

MARIJANA MARKULIN

VJERONAUČNA SKUPINA

A: petak 17,25 - 19,00

B: srijeda 18,15 - 20,00

IVAN MARKULIN

BIBLIJSKO - LITURGIJSKA GRUPA

A: utorak 12,20 - 13,05

B:srijeda 12,20 - 13,05

STIPE JOLIĆ

VJERONAUČNA OLIMPIJADA

A: utorak 10,30 - 12,15

B: četvrtak 12,45 - !4,00

FILIP GORUPEC

MULTIMEDIJSKA GRUPA

A: ponedjeljak 9,45 - 11,25

B: ponedjeljak 17,30 - 19,05

MIRELA MARELJIĆ BABIĆ i JADRAN JELIĆ

ROBOTIKA

A: utorak 17,30 - 18,15

B: ponedjeljak 11,30 - 12, 15

 

 

 

 

preskoči na navigaciju