preskoči na sadržaj

Osnovna škola Jelkovec

Login
e-Dnevnik

MICRO:BIT

Informatika

Tražilica
Korisni linkovi

Stručni skupovi

 

RAZREDNICI PREDMETNE NASTAVE  2018./2019.

PREDSTAVNICI AKTIVA U PREDMETNOJ NASTAVI 2018./19.

Napomena: Popis zamjenika razrednika za sve razrede predmetne nastave - U PRILOŽENOM DOKUMENTU

 

Ime i prezime

Predmet

RAZREDNIK RAZREDA

Jasenka Glavić

HRVATSKI JEZIK

7.a

Inja Gregurinčić Vidović

HRVATSKI JEZIK

6.d

Martina Bumbar/Marija Čuljak

HRVATSKI JEZIK

6.b

Nataša Miljuš

HRVATSKI JEZIK

7.c

Ivana Zrno

HRVATSKI JEZIK

5.e

Hrvoje Kovač

HRVATSKI JEZIK

 

Anita Čakarun

MATEMATIKA

7.d

Nikola Krušelj

MATEMATIKA

8.b

Dora Babić

MATEMATIKA

 

Zrinka Vukoja/Manda Josipović

MATEMATIKA

5.d

Eleonora Prskalo

MATEMATIKA

7.f

Gordana Mišura Hajster

ENGLESKI JEZIK

8.d

Ružica Brkić

ENGLESKI JEZIK

 

Nikola Hodalj

ENGLESKI JEZIK

7.b

Danijela Čopor

ENGLESKI JEZIK

 

Magdalena Anić/Filip Đankić

ENGLESKI JEZIK

8.e

Marina Meter

NJEMAČKI JEZIK

6.a

Ljiljana Lepan Babić

NJEMAČKI JEZIK

5.a

Tea Božek Krušelj/ Marina Lovrić

NJEMAČKI JEZIK

8.a

Martina Benke/Vesna Puškadija

FIZIKA

 

Jadran Jelić

TEHNIČKA KULTURA

 

Sanja Červeny

PRIRODA/BIOLOGIJA/KEMIJA

7.e

Mirna Coljak

PRIRODA/BIOLOGIJA

6.c

Gordana Grošić Križanac

KEMIJA

 

Adrijana Martinović

KEMIJA

 

Dubravka Latinčić

POVIJEST/GEOGRAFIJA

 

Robert Mlinar

POVIJEST

5.b

Vlatka Štor

POVIJEST

6.e

Iva Veverec/Martina Batelka

GEOGRAFIJA

8.c

Ivana Popovac Hristov/ Ivana Koren Mađarac

LIKOVNA KULTURA

 

Ivana Stojković

GLAZBENA KULTURA

 

Ivan Bertović

TJELESNA I ZDRAVSTVENA KULTURA

 

Ivan Petošić

TJELESNA I ZDRAVSTVENA KULTURA

5.c

Ivan Markulin

VJERONAUK KATOLIČKI

 

Stipe Jolić

VJERONAUK KATOLIČKI

 

Marijana Markulin

VJERONAUK KATOLIČKI

 

Marinela Mateljić

VJERONAUK KATOLIČKI

 

Elmedina Begović

VJERONAUK ISLAMSKI

 

Željko Marušić

INFORMATIKA

 

Mirela Mareljić Babić

INFORMATIKA

 

Filip Gorupec

INFORMATIKA

 

Predstavnici predmetnih aktiva

Hrvatski jezik – Ivana Zrno

Strani jezik – Filip Džankić

Matematika – Nikola Krušelj

Priroda, Biologija, Kemija – Adriana Martinović

TZK- Ivan Bertović

Tehnička kultura, Fizika, Informatika – Željko Marušić

Vjeronauk – Ivan Markulin

Povijest, Geografija – Robert Mlinar

Likovna kultura, Glazbena kultura – Ivana Stojković

 

PREDSTAVNICI RAZREDNIH AKTIVA U PREDMETNOJ NASTAVI
5.r. - Dora Babić
6. r. - Mirna Coljak
7. r. - Nikola Hodalj
8. r. - Martina Batelka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

preskoči na navigaciju