MICRO:BIT

Vremenik pisanih provjera znanja

Vremenik također možete vidjeti u e-dnevniku.

Okvirni vremenik pisanih provjera znanja

Okvirni vremenik pisanih provjera znanja je školski dokument  koji se sastoji od popisa razrednih odjela i kalendara nastavnih dana te upisanih planiranih pisanih provjera. Izrađen je prema izvedbenom nastavnome planu i programu i rasporedu sati pojedinih razrednih odjela.

U iznimnim situacijama moguće je odgoditi planiranu pisanu provjeru ili odustati od pisanoga provjeravanja utvrđena vremenikom. Nakon obrazloženja i novog dogovora s učenicima odluku o tome donose predmetni nastavnik, stručni suradnik kojeg odredi ravnatelj škole. (izvor: Pravilnik o načinima, postupcima i elementima vrednovanja učenika u osnovnoj i srednjoj školi)