Natječaj za radno mjesto
NATJEČAJ za zasnivanje radnog odnosa
Autor: Filip Gorupec, 2. 12. 2016.

OSNOVNA ŠKOLA JELKOVEC

DRAGANA PLAMENCA 1

10 360 SESVETE

Sesvete, 05.12. 2016.

Dragana Plamenca 1

Sesvete

PREDMET:   OBJAVE NATJEČAJA

traži se-

Objava natječaja, 05. do 12.prosinca 2016. Natječaj otvoren osam dana.

Na temelju čl. 107. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN 87/08,  86/09, 92/10, 105/10, 90/11,5/12,16/12,86/12,126/12, 94/13, 152/14)   Osnovna škola Jelkovec, Sesvete, Dragana Plamenca 1, raspisuje

za zasnivanje radnog odnosa

Spremačica (m/ž)  -  određeno puno radno vrijeme – 1 izvršitelj (zamjena za bolovanje)

Uvjeti: prema Zakonu o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi

Rok za podnošenje prijava je 8 dana od dana objave natječaja na mrežnim stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje. Prijave s dokazima o ispunjavanju uvjeta molimo poštom dostaviti na adresu škole: „Osnovna škola Jelkovec“ 10360 Sesvete,Dragana Plamenca 1, uz napomenu: ZA NATJEČAJ.

O rezultatima izbora kandidati će biti obaviješteni u roku 8 dana od donošenja odluke o izboru putem mrežnih stranica škole.  Škola vraća samo orginal ili ovjerene preslike  zaprimljene dokumentacije.

Natječaj je objavljen na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje te na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči ustanove.

O rezultatima izbora kandidati će biti obaviješteni u roku od 15 dana od isteka roka za podnošenje prijava.

Na natječaj se mogu javiti kandidati oba spola.

Kandidat koji se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnom zakonu, dužan je u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i priložiti dokaz o pravu na koje se poziva.

Uz prijavu na natječaj kandidati moraju priložiti presliku:

Dokaz o stručnoj spremi, uvjet osnovna škola
rodni list
uvjerenje o nekažnjavanju ( ne starije od 6 mjeseci)
životopis
dokaz o prethodnom radnom stažu (elektronički zapis ili potvrda HZMIO)

Renata Flajhar, univ.spec.oec