Natjecanje Dabar

Elektronički identitet

Prvenstvo Grada Zagreba u rukometu: OSNOVNA ŠKOLA JELKOVEC – PRVO MJESTO!!!
Ivan Bertović / datum: 3. 4. 2024. 12:42

Na Prvenstvu Grada Zagreba za djevojčice, u kategoriji 7-8.razredi, rukometašice OŠ Jelkovec osvojile su PRVO MJESTO!

Finalnu su utakmicu igrale u srijedu, 27. ožujka protiv ekipe rukometašica OŠ Pavleka Miškine u dvorani srednje škole u Dubravi, u kojoj su pobijedile uvjerljivim rezultatom 16:11.

Iznimno smo ponosni na naše rukometašice zbog toga što su prošle godine postale Državne prvakinje u rukometu u obje kategorije, 7.-8. i 4.-6. razredi.

Našim rukometašicama želimo dobre rezultate na Državnom prvenstvu za djevojčice osnovnih škola u rukometu, koje se održava od 15. do 17. travnja 2024. u Poreču.

[OPŠIRNIJE]

3. MJESTO NA PRVENSTVU GRADA ZAGREBA U KROSU ZA DJEVOJČICE 7.-8. RAZREDA
Ivan Bertović / datum: 6. 11. 2023. 11:01

Učenice naše škole nastupile su na Prvenstvu grada Zagreba u krosu koje se održalo 25. listopada 2023. na jezeru Bundek.

U konkurenciji 53 škole Grada Zagreba, naše učenice su na kraju završile na 3. mjestu.

Za Osnovnu školu Jelkovec trčale su Tara Meštrić, Maša Zagorac, Arja Galović i Gabrijela Čutura.

Čestitke našim učenicama i njihovom mentoru Ivanu Bertoviću.

U privitku možete pogledati bilten natjecanja.

[OPŠIRNIJE]

4. mjesto na Prvenstvu Grada Zagrebu u plivanju
Ivan Bertović / datum: 19. 10. 2023. 13:45

Učenici Osnovne škole Jelkovec osvojili su 4. mjesto na Prvenstvu Grada Zagreba u plivanju koje se održalo na Bazenskom kompleksu Utrine 11. listopada 2023. Ukupno su naši plivači osvojili 407 bodova te im je samo jedan bod nedostajao da zauzmu treće mjesto i vrate se u školu s brončanom medaljom. S obzirom da većina njih i sljedećih godina pohađa našu školu, nadamo se da će i u budućnosti ostvarivati ovako dobre rezultate.

Čestitamo našim učenicima te im želimo puno uspjeha u daljnjim natjecanjima.

U prilogu možete pogledati bilten natjecanja.

[OPŠIRNIJE]

3. mjesto na Prvenstvu Grada Zagreba u atletici
Administrator / datum: 3. 10. 2023. 08:32

Učenice naše škole nastupile su na Prvenstvu grada Zagreba u atletici koje se održalo 26. rujna 2023. na atletskom stadionu Sportskog parka Mladost. Od 43 prijavljene škole učenice Osnovne škole Jelkovec zauzele su odlično 3. mjesto.

Za našu školu nastupilo je 14 djevojčica, a dvije su bile u zamjeni.

Valja napomenuti da je ovo prvi put da se naša škola natječe u atletici. Osim izvrsnog ekipnog rezultata, imamo i pojedinačne pobjednike u nekim disciplinama. Ivona Didović zauzela je prvo, a Maša Zagorac treće mjesto u utrci na 300 metara. Tara Meštrić bila je treća na utrci 600 metara, a u štafetnoj utrci smo zauzeli prvo mjesto.

Čestitke našim učenicama i želimo im puno uspjeha u daljnjim natjecanjima!

U prilogu (opširnije) možete pogledati više fotografija kao i bilten natjecanja.

[OPŠIRNIJE]

DRŽAVNO ŠKOLSKO PRVENSTVO U RUKOMETU ZA DJEVOJČICE 5.- 6. RAZREDA
Andreja Flanjak / datum: 6. 6. 2023. 17:34

U organizaciji Hrvatskog školskog sportskog saveza održalo se državno prvenstvo u rukometu u Vinkovcima od 31. svibnja do 2. lipnja u uzrastu petih i šestih razreda. Boje OŠ Jelkovec branile su djevojčice. U Vinkovcima se prema rasporedu natjecanja odvija samo polufinale i finale, a plasman na ovu razinu dogodio se na Poludržavnoj završnici 25. svibnja u Garešnici.

Više pročitajte pod Opširnije.

[OPŠIRNIJE]

Dan sporta i tehničke kulture
Andreja Flanjak / datum: 6. 6. 2023. 15:29

Ove godine Dan sporta i tehničke kulture obilježen je 29. svibnja 2023. U prijepodnevnim i poslijepodnevnim satima održano je školsko natjecanje u krosu, vožnji biciklima te međurazredno natjecanje u nogometu.

Učenici od prvih do osmih razreda, vodeći se geslom "Nije važno pobijediti, važno je sudjelovati", doprinijeli su razvoju sportskog duha naše škole.

Najboljim natjecateljima u krosu podijeljene su i prigodne medalje.

Na međurazrednom natjecanju u nogometu učenici su odmjerili snage u dvije kategorije. U kategoriji 7.- 8. razreda najbolja je bila ekipa 8.b razreda, a u kategoriji 5.- 6. razreda najbolje nogometno umijeće pokazali su učenici 6.d razreda.

Zahvaljujemo svim učenicima i roditeljima koji su svojim dolaskom uljepšali obilježavanje Dana sporta i tehničke kulture u Osnovnoj školi Jelkovec.

Ivan Bertović / datum: 10. 5. 2023. 16:05

U finalu Prvenstva grada Zagreba koje se odigralo 3. svibnja 2023. rukometašice 4.-6. razreda naše škole osvojile su 1. mjesto.

Pobijedile su OŠ Pavleka Miškine rezultatom 23:12 te se plasirale na Poludržavnu završnicu koja će se igrati 25. svibnja u Garešnici. Najbolja ekipa s Poludržavne završnice putuje na Državno prvenstvo u Vinkovcima.

Našim mladim rukometašicama želimo puno uspjeha.

[OPŠIRNIJE]

RUKOMETNA SIMFONIJA U POREČU
Administrator / datum: 22. 4. 2023. 12:30

Već smo pisali kako su naše rukometašice pobijedile u finalu Grada Zagreba i time se plasirale na državno prvenstvo osnovnih škola koje se održavalo u Poreču od 17. – 19. travnja. To je bio tek preludij veličanstvene simfonije koju su u dva dana izvele naše rukometašice u Istri...

[OPŠIRNIJE]

RSS

PRVENSTVO GRADA ZAGREBA U KROSU ZA DJEVOJČICE

Učenice naše škole nastupile su na Prvenstvu grada Zagreba u krosu koje se održalo 20. listopada 2021. na jezeru Bundek. U kategoriji 7.-8. razreda zauzele su 15. mjesto, a u kategoriji 4.-6. razreda 4. mjesto.
Čestitke našim učenicama i želimo im puno uspjeha u daljnjim natjecanjima!
U prilogu (opširnije) možete pogledati detaljnije informacije.
Lorena kros.pdf

Rezultati dječaka i djevojčica na Virtualnom krosu

Učenici i učenice naše škole nastupili su na natjecanju iz Virtualnog krosa u organizaciji Školskog sportskog saveza Grada Zagreba.

Cilj natjecanja bio je otrčati određenu dionicu te vrijeme i udaljenost pratiti putem neke od aplikacija za trčanje. Naši učenici su nastupili u 3 kategorije i postigli odlične rezultate.

Djevojčice 4.- 6. razreda osvojile su 4. mjesto u Zagrebu, a djevojčice 7. – 8. razreda zauzele su 5. mjesto. Dječaci 7. – 8. razreda su imali najbolji rezultat te su osvojili 1. mjesto u Zagrebu.

Čestitamo svim našim učenicima na odličnim rezultatima.

U prilogu možete pogledati biltene natjecanja za sve kategorije.

PRVO MJESTO NAŠE UČENICE AYLE SHATRI NA ŠKOLSKOM NATJECANJU IZ TAEKWONDOA

U nedjelju, 15. prosinca 2019. održano je Prvenstvo grada Zagreba u taekwondou za dječake i djevojčice osnovnih škola.  U konkurenciji 5.-6. razreda nastupila je naša učenica Ayla Shatri te u kategoriji +41kg osvojila 1. mjesto.

Čestitamo Ayli na odličnom rezultatu.

DJEČACI I DJEVOJČICE NA ŠKOLSKOM NATJECANJU IZ PLIVANJA

Učenici i učenice naše škole  nastupile su na Prvenstvu grada Zagreba u plivanju koje se održalo u četvrtak, 21. studenog 2019. na Zimskom plivalištu Mladost.  Djevojčice su osvojile 3. mjesto, a dječaci su završili na 8. mjestu.

Čestitke našim učenicima i želimo im puno uspjeha u daljnjim natjecanjima!

U prilogu možete pogledati rezultate natjecanja za dječake i djevojčice.