« Prosinac 2017 »

Vremenik pisanih provjera znanja za šk.god. 2017./18. dostupan je u dokumentu.

Vremenik. 1.polugodiste.xls

Projekt - urbani vrtovi grada Zagreba 2016./2017.
Autor: Ljiljana Studeni, 14. 6. 2017.

Učenici 3.c razreda naše škole u pratnji učiteljice Snježane Babić  i ove su godine sudjelovali u edukacijskim radionicama organiziranim u Gradskom vrtu u Sesvetama u sklopu projekta „Urbani vrtovi grada Zagreba.

Više pročitajte pod "opširnije".

Edukacijske radionice  pod nazivom  „Uzgoj začinskog bilja“  i  „ Biljke koje se vole i ne vole“  vodila je  prof. dr. sc. Vesna Židovec  s  Agronomskog fakulteta iz Zagreba sa svojim studentima.

Ovakav način rada i učenja izvan učionica u prirodnom okruženju  kod većine djece potiče veći  interes i volju za stjecanjem  novog znanja. Poštuje se osobnost svakog djeteta i njegovi  individualni talenti. Gradivo se povezuje sa svakodnevnim životom. Stječe se viša razina samopouzdanja, razvijaju se kreativnost, spretnost, komunikacijske vještine, snalažljivost te zdrave životne navike kao i pozitivan pristup životu.

učiteljica Snježana Babić

Fotografije pogledajte - OVDJE.