Micro:bit

Virtualne učionice za 5., 6., 7. i 8. razred

Obavijest!

Učenici od 5. do 8. razreda pristupaju virtualnim razredima pomoću svojih AAI@EduHr korisničkih računa kojima se trenutno služe za pristup e-Dnevniku.

Prijava na Office365 portal obveza je svakog učenika i vrši se putem sljedeće poveznice: https://office365.skole.hr/

Ukoliko je učenik zagubio/zaboravio svoje AAI podatke treba se javiti tajnici škole (administrator imenika) radi dobivanja novih podataka.

Kratke upute za prijavu u sustav:

U gornjem desnom kutu potrebno je odabrati “Prijava”, potom “AAI@EduHr” prijava te upisati korisničko ime i lozinku. Nakon prijave na navedeni portal, potrebno je potvrditi uvjete korištenja te odabrati opciju “Odvedi me na Office365”. Tada će u popisu aplikacija biti vidljive sve aplikacije za učenje na daljinu.

Upute za prijavu i pristup "virtualnoj učionici"  - Microsoft Teams

Poveznice na virtualne učionice za razrede:

5.C

5.D