KONAČNI REZULTATI ŽUPANIJSKOG NATJECANJA IZ ENGLESKOG JEZIKA
PRIVREMENI REZULTATI ŽUPANIJSKOG NATJECANJA IZ ENGLESKOG JEZIKA

Obavijest se nalazi u prilogu.

Zupanijsko natjecanje za web.pdf

Školsko natjecanje iz engleskog jezika 2023./2024.

Danas su školama putem elektroničke pošte poslane ljestvice konačnog poretka Školskog natjecanja iz engleskog jezika u Gradu Zagrebu i popis pozvanih učenika na županijsko natjecanje.

Županijsko povjerenstvo rangiralo je sve učenike nakon što je pregledalo sve pristigle liste za odgovore i izvršilo korekcije bodova na nekim nekorektno ispravljenim testovima te poziva na Županijsko natjecanje iz engleskog jezika učenike koji su prošli zadani prag (43 boda).

Svi učenici pozvani na županijsko natjecanje koje će se održati 13. veljače 2024. u 10 sati u OŠ Jelkovec označeni su (osjenčani) žutom bojom.

Čestitamo svima koji su sudjelovali, a onima koji su pozvani na Županijsko natjecanje želimo puno sreće!

Srdačan pozdrav,

Ljiljana Lepan Babić, prof.

Ravnateljica OŠ Jelkovec

Predsjednica Županijskog povjerenstva za engleski

Natjecanje iz engleskog jezika 2023./2024.

Rok za objavu popisa pozvanih na Županijsko natjecanje je produljen. Popis pozvanih na Županijsko natjecanje bit će objavljen najkasnije 26. siječnja 2024. Sukladno tome će biti upisan i bodovni prag u aplikaciju.

Ljiljana Lepan Babić, prof.

Ravnateljica OŠ Jelkovec

Predsjednica Županijskog povjerenstva za engleski jezik

Županijsko natjecanje iz engleskog jezika 2023./2024.

OŠ Jelkovec je ove godine domaćin županijskog Natjecanja iz engleskog jezika.

Školska razina natjecanja održat će se 12.siječnja 2024. (petak) u 13 sati, a Županijska razina
natjecanja održat će se 13. veljače 2024. (utorak) u 10 sati.

U prilogu detaljnije.