OBAVIJEST ZA RODITELJE BUDUĆIH PRVAŠIĆA

Poštovani roditelji,

službeni upisi učenika u 1. razred održat će se:

10. lipnja 2021. – 9:00 do 17:30 sati

11. lipnja 2021.  – 9:00 do 17.30 sati

Na upis je potrebno donijeti:

• kopiju rodnog lista djeteta
  • kopiju potvrde o prijavi prebivališta djeteta ili kopiju osobne iskaznice djeteta ukoliko se na njoj nalazi adresa na kojoj dijete živi
  • prioritet pri uključivanju u produženi boravak imaju: djeca obaju zaposlenih roditelja ili zaposlenoga samohranog roditelja koji koristi pravo na novčanu pomoć u sustavu socijalne skrbi

Za uključivanje djeteta u program produženog boravka potrebno je donijeti:

- dokaz o zaposlenju oba roditelja (e-Građani - elektronički zapis o radno-pravnom statusu ili tiskanica M-1P)

- dokumentaciju za ostvarenje olakšica (potrebnu dokumentaciju možete pronaći na: https://www.zagreb.hr/produzeni-boravak-pravo-na-olaksice-za-2020/123924)

• Ukoliko su roditelji djeteta rastavljeni, oba roditelja trebaju doći na upis u školu; u slučaju nemogućnosti dolaska oba roditelja, jedan roditelj može donijeti kopiju „Plana o zajedničkoj roditeljskoj skrbi“ u kojoj je navedeno da je drugi roditelj dao suglasnost za donošenje odluke o djetetovom školovanju.
  • ukoliko jedan roditelj samostalno ostvaruje roditeljsku skrb, na pregled u školi potrebno je donijeti dokument u kojemu je navedeno vidljivo

Veselimo se upisu naših novih prvašića!

Testiranja prije upisa u 1. razred za školsku godinu 2021./2022.

Poštovani roditelji i staratelji,

predbilježbe za testiranje spremnosti za školu možete dogovoriti na brojeve telefona 3000 012, 3000 016, 3000 013 radnim danom od 9 do 17 sati.

Testiranja se provode u Školi od ponedjeljka, 12.4.2021. godine, prema prethodno dogovorenom terminu. Roditelji na testiranje donose OIB djeteta i medicinsku dokumentaciju ako dijete istu posjeduje zbog kronične bolesti ili teškoća u razvoju.

Narudžbe za pregled kod školske liječnice (Biserka Labavić, dr.med.  - Dom zdravlja Sesvete) vrše se putem aplikacije terminko.hr.

Djeca dolaze na testiranje u pratnji jednog roditelja/skrbnika.

Roditelji/skrbnici koji će dovoditi dijete na testiranje u Školu neće doći ako imaju  povišenu tjelesnu temperaturu, respiratorne simptome poput kašlja i  kratkog daha ili  su pod rizikom da su mogli biti u kontaktu s osobama pozitivnim na COVID – 19 ili su pod sumnjom da bi mogli biti zaraženi s COVID -19 ,a pogotovo ako su u samoizolaciji jer tada ne smiju izići iz kuće.

Dijete neće dolaziti u Školu na testiranje ako ima  povišenu tjelesnu temperaturu, respiratorne simptome poput kašlja i  kratkog daha ili je pod rizikom da je moglo biti u kontaktu s osobama pozitivnim na COVID – 19 ili je pod sumnjom da bi moglo biti zaraženo s COVID -19.

Priprema za školu

Priprema za školu - radni listovi