preskoči na sadržaj

Osnovna škola Jelkovec

Login
e-Dnevnik

S.O.S LEKENIK

 

Humanitarno djelovanje Osnovne škole Jelkovec.

 

Na inicijativu učenica 7-ih razreda Lare Alat i Paole Naranđe,

te pod vodstvom njihovih učitelja pokrenuli su akciju Dobro je činiti dobro.

Web stranicu  su izradili i uredili učenici 6.a razreda.

Upoznajmo Afriku

Kliknite OVDJE i saznajte sve o humanitarnoj akciji koju smo provodili u našoj školi kroz šk. god. 2012./2013.

Web stranicu  su izradili i uredili učenici 6.a razreda.

 

Kalendar
« Listopad 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
Prikazani događaji

Tražilica
Online radio
radio online

Vremenik pisanih provjera znanja za šk.god. 2017./18. dostupan je u dokumentu.

Priloženi dokumenti:
Vremenik. 1.polugodiste.xls

Korisni linkovi

 

Stručni skupovi

 

ŠKOLSKA GODINA 2017./2018.

UČITELJI PREDMETNE NASTAVE

IME I PREZIME

PREDMET

RAZREDNIK RAZREDA

Jasenka Glavić

HRVATSKI JEZIK

6.A

Inja Gregurinčić Vidović

HRVATSKI JEZIK

5.D

Martina Bumbar/Marija Čuljak

HRVATSKI JEZIK

5.B

Nataša Miljuš

HRVATSKI JEZIK

6.C

Ivana Zrno

HRVATSKI JEZIK

8.E

Ktarina Colarić

HRVATSKI JEZIK

 

Anita Čakarun

MATEMATIKA

6.D

Nikola Krušelj

MATEMATIKA

7.B

Ivana Oršolić

MATEMATIKA

 

Zrinka Vukoja/Jelena Krnjak

MATEMATIKA

8.D

Eleonora Prskalo

MATEMATIKA

6.F

Gordana Mišura Hajster

ENGLESKI JEZIK

7.D

Ružica Brkić

ENGLESKI JEZIK

 

Nikola Hodalj

ENGLESKI JEZIK

6.B

Danijela Čopor

ENGLESKI JEZIK

 

Magdalena Anić

ENGLESKI JEZIK

7.E

Marina Meter

NJEMAČKI JEZIK

5.A

Ljiljana Lepan Babić

NJEMAČKI JEZIK

8.A

Tea Božek Krušelj

NJEMAČKI JEZIK

7.A

Martina Benke/Marta Ravnjak

FIZIKA

 

Jadran Jelić

TEHNIČKA KULTURA

 

Sanja Červeny

PRIRODA/BIOLOGIJA/KEMIJA

6.E

Mirna Coljak

PRIRODA/BIOLOGIJA

5.C

Gordana Grošić Križanac

KEMIJA

 

Tanja Prigorec

KEMIJA

 

Dubravka Latinčić

POVIJEST/GEOGRAFIJA

 

Robert Mlinar

POVIJEST

8.B

Vlatka Štor

POVIJEST

5.E

Iva Veverec

GEOGRAFIJA

7.C

Ivana Popovac Hristov

LIKOVNA KULTURA

 

Ivana Stojković/Kristijan Sinković

GLAZBENA KULTURA

 

Ivan Bertović

TJELESNA I ZDRAVSTVENA KULTURA

 

Ivan Petošić

TJELESNA I ZDRAVSTVENA KULTURA

8.C

Ivan Markulin

VJERONAUK KATOLIČKI

 

Stipe Jolić

VJERONAUK KATOLIČKI

 

Marijana Markulin

VJERONAUK KATOLIČKI

 

Marinela Mateljić /Tomislav Šerkinić

VJERONAUK KATOLIČKI

 

Elmedina Begović

VJERONAUK ISLAMSKI

 

Željko Marušić

INFORMATIKA

 

Mirela Mareljić Babić

INFORMATIKA

 

Filip Gorupec

INFORMATIKA

 

 

 

 

 

UČITELJICE RAZREDNE NASTAVE

RAZRED

RAZREDNIK

1.A

Ivančica Toić

1.B

Maja Grgić Zetica

1.C

Ivana Špehar/Kristina Lesan

1.D

Irena Tomasov Malenica

1.E

Vlatka Prelogar

1.F

.Anica Kedačić Koračić

2.A

Irina Vitez

2.B

Andreja Plantarić Balić

2.C

Ana Lučić

2.D

Nataša Matković

2.E

Ivana Ćurković/Anja Mijatović

2.F

Andreja Flanjak

3.A

Ljiljana Studeni

3.B

Anita Krišto

3.C

Ela Ivanišević

3.D

Nada Vrdoljak Ceboci

3.E

Valerija Vukelić Habuljko

3.F

Elizabeta Mandić

4.A

Anita Čer

4.B

Daniela Marković

4.C

Snježana Babić

4.D

Dijana Digula

4.E

Marina Plantić/Josipa Soldo

 

UČITELJICE I UČITELJI

PRODUŽENOG BORAVKA

1.A, 1.B

Matea Sitnik/Katarina Vuković

1.A 1.B

Katarina Anić Vuković

1.C

Ana Kovačević

1.D

Marija Čorak

1.E, 1.F 

Ivana Kesedžić

2.A, 2.F

Tomislav Gojanović

2..B, 2.C

Jelena Miličević/Sandra Plahutar 

2.D, 2.E

Anita Komšo

 

STRUČNA SLUŽBA

RADNO MJESTO

IME I PREZIME

RAVNATELJICA

RENATA FLAJHAR

PEDAGOGINJA

ILIJANA BERTOVIĆ / ANA GARIĆ

PSIHOLOGINJA

MIRNA DRMIĆ

LOGOPEDINJA

JELENA UTJEŠINOVIĆ

KNJIŽNIČAR

MARIJA BULE/KARLO VRANJEŠ

 

 

 

 

ADMINISTRATIVNO - TEHNIČKA SLUŽBA

RADNO MJESTO

IME I PREZIME

TAJNICA

MIRJANA MARIN

RAČUNOVOTKINJA

IVANA SUPANC

DOMAR

VINKO PUKŠEC

DOMAR

STJEPAN ROGINIĆ

SPREMAČICA

RUŽICA FILIPOVIĆ

SPREMAČICA

MILKA GRBAVAC

SPREMAČICA

ANKICA KOPLJAR

SPREMAČICA

VINKA GRBAVAC

SPREMAČICA

RENATA MILJEŠIĆ

SPREMAČICA

IVANKA SABLJAK

SPREMAČICA

VESNICA KELEMINOVIĆ

SPREMAČICA

SUZANA JOJIĆ

SPREMAČICA

SNJEŽANA KUČKO
SPREMAČICA

KAJA MARIĆ

SPREMAČICA

VALENTINA MAJIĆ

KUHARICA

'SLAVICA MAJER

KUHARICA

SLAVICA MARTINOVIĆ

KUHARICA

KATICA MILIĆ

KUHARICA 

GORDANA KATUŠA

 

 

 

preskoči na navigaciju