ODMORKO
Autor: Snježana Babić, 1. 4. 2021.

ODMORKO PROLJEĆE 2021.

Školski sportski savez Grada Zagreba tijekom proljetnog odmora učenika organizira program „Odmorko proljeće 2021“.

Učenici će u okviru programa moći slobodno plivati na bazenima Iver, Utrina, Svetice i Jelkovec na kojem će se uz slobodno plivanje provoditi i usavršavanje plivačkih tehnika.

Osim plivališta, Savez je pripremio i igraonice: atletike, sportova s frizbijem, boćanja te školu preživljavanja u prirodi.

Za aktivnost škole preživljavanja u prirodi potrebne su prethodne prijave preko sljedeće poveznice: https://skolski-sport-zg.hr/index.php?rubrika=odmorko&prijava=1 .

Sudjelovanje u aktivnostima je besplatno uz predočenje važeće iskaznice ili zahtjeva za izradu iskaznice Hrvatskog školskog sportskog saveza za Grad Zagreb.

PROGRAM_ODMORKO_PROLJECE.jpg (1.45 MB)