MICRO:BIT

ADVENTSKI KALENDAR

Saznajte svoj OIB

Ispis statistike od 27. 8. 2010.

Osmijeh za sve
Autor: Filip Gorupec, 2. 10. 2017.

Udruga Smiješak za sve  u suradnji s Osnovnom školom Jelkovec

daruje djecu u KBC- u Rebro

Slikovnicu ili knjigu,

očuvanu, jednu,

daruj od srca

za uspomenu vrijednu.

Učiteljica Valerija Vukelić Habuljko, volonterka udruge Smiješak za sve,  pokrenula je humanitarnu akciju prikupljanja slikovnica, knjiga i društvenih igara u Osnovnoj školi Jelkovec. Humanitarnoj akciji rado su se odazvali i učenici i učiteljice. Skupili su preko 700 naslova kojima će razveseliti djecu u KBC-u Rebro.

Udruga Smiješak za sve organizira rad volontera s djecom i mladima       te informira javnost o potrebi uključivanja djece i mladih u više aspekata društva.

Voliš čitati knjige i pomagati drugima? Želiš učiniti nešto dobro za hospitaliziranu djecu u KBC-u Rebro, Dječjoj bolnici Srebrnjak i KBC-u Sestre milosrdnice? Postani teta ili striček pričalica! Idući seminar organizirat će se za sve koji se žele priključiti projektu potkraj listopada 2017.  godine.

Hvala svima na podršci!