Ovaj mjesec: 2002
Pozdrav za početak školske godine
Autor: Mirela Mareljić Babić, 3. 9. 2012.

Drage učenice i učenici, poštovani učitelji, roditelji/ staratelji!

Danas trećeg rujna krećemo u novu školsku godinu.

Cilj, koji  želimo doseći u novoj školskoj godini, bit će zahtjevan  s puno truda i aktivnosti za svakoga polaznika. Pored redovnoga učenja učenike čekaju brojne aktivnosti kulturne i športske, škole u prirodi, projekti, koji će obogatiti naš program.

Trudit ćemo se, da vam bude vrlo zanimljivo i uzbudljivo, kako bi pobudili vašu pažnju za učenjem.

Za vrijeme školskih praznika prostor škole  i okoliš je uređen i oplemenjen. Drage učenice i učenici, potrudimo se svi, da nam škola bude lijepo uređena cijelu školsku godinu.

Ujedno vas obavještavam da će u školi biti uvedene velike mjere sigurnosti i zaštite ovisno od našega međusobnoga poštovanja,strpljenja  i nenasilnoga ponašanja.

Slijedimo viziju:

Dostizanje europskih standarda u odgoju i obrazovanju djece uz očuvanje hrvatske tradicije i kulture.

Zauzimat ćemo se za razvijanje odgovornosti, rada i znanja.
Odgoj i obrazovanje učenika uskladiti ćemo sa individualnim mogućnostima, a što se postiže profesionalnim i brižnim odnosom prema svakom učeniku, omogućavajući da učenici budu u centru aktivnosti u procesima stjecanja odgoja i znanja.

Vaša ravnateljica!

Jelkovec, 3. rujan 2012.