Ovaj mjesec: 2070
Svjetski dan zaštite životinja
Autor: Administrator , 2. 11. 2023.

Humanitarna akcija - Svjetski dan zaštite životinja

,,Za samo malen djelić vremena i ljubavi koje poklonimo životinji možemo dobiti bezuvjetnu ljubav i vjernost!’’

Učenici Osnovne škole Jelkovec pod vodstvom učiteljica Mirne Coljak, Danijele Čopor i Irine Vitez pokazali su solidarnost i empatičnost u odnosu prema drugim živim bićima i neposredno nakon Svjetskog dana zaštite životinja uživali su u druženju sa psima Nolom i Neli. Prikupili su hranu i ostale potrepštine te izrekli svoje prijedloge za napuštene pse i mačke. Zahvalni su što ih je posjetila Matea, koja se brine o napuštenim mačkama i psima uz pomoć Mirne, i omogućila im da učine dobro djelo!  Divno je što čine za ta prekrasna stvorenja!

Fotografije možete vidjeti ovdje.