Ovaj mjesec: 1959
Učenica Franjka Džoja, 7.b, osvojila je drugo mjesto na županijskoj razini likovnog natječaja DUZS-a na temu katastrofa i snaga sustava civilne zaštite
Autor: Andreja Flanjak, 28. 6. 2016.

Učenici sedmih razreda naše škole sudjelovali su na natječaju za likovne, literarne i foto radove djece i mladih predškolskog, osnovnoškolskog i srednjoškolskog uzrasta, te djece i mladih s posebnim obrazovnim potrebama iz Republike Hrvatske za školsku godinu 2015./2016. na temu katastrofa i snaga sustava civilne zaštite pod vodstvom učiteljice likovne kulture Ivane Popovac Hristov.

Učenica Franjka Džoja, 7.b, s grafikom u tehnici linoreza osvojila je drugo mjesto na županijskoj razini za koje je dobila priznanje od Državne uprave za zaštitu i spašavanje.

Franjkin rad možete vidjeti u priloženom dokumentu.

LIPANJ_2016.-1.docx (2.10 MB)