preskoči na sadržaj

Osnovna škola Jelkovec

Login
e-Dnevnik

S.O.S LEKENIK

 

Humanitarno djelovanje Osnovne škole Jelkovec.

 

Na inicijativu učenica 7-ih razreda Lare Alat i Paole Naranđe,

te pod vodstvom njihovih učitelja pokrenuli su akciju Dobro je činiti dobro.

Web stranicu  su izradili i uredili učenici 6.a razreda.

Upoznajmo Afriku

Kliknite OVDJE i saznajte sve o humanitarnoj akciji koju smo provodili u našoj školi kroz šk. god. 2012./2013.

Web stranicu  su izradili i uredili učenici 6.a razreda.

 

Kalendar
« Kolovoz 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
Prikazani događaji

Tražilica
Online radio
radio online

Vremenik pisanih provjera znanja za šk.god. 2016./17. dostupan je u dokumentu.

Korisni linkovi

 

Stručni skupovi

Natjecanja

Uspjeh naših učenika na Županijskim natjecanjima u šk. god. 2015./2016. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uspjeh naših učenika na županijskim natjecanjima u šk. god. 2014./15.

*** učenici koji idu na državno natjecanje

 

PREDMET

Ime i prezime učenika, razred

Postignuto mjesto

Ime mentora

 

MATEMATIKA

(5. razredi)

Ivan Lukić

2.

Eleonora Crvenka

Luka Kordić

10.

Eleonora Crvenka

Rebeka Tatarević

17.

Ivana Oršolić

   MATEMATIKA

(6. razredi)

Nikola Borzić

2.

Ivana Oršolić

Luka Mioč

12.

Nikola Krušelj

Fran Folnegović

25.

Nikola Krušelj

MATEMATIKA

(7. razredi)

Antonija Lubina

6.

Anita Čakarun

Marijan Lovrić

8.

Anita Čakarun

MATEMATIKA

(8. razredi)

Bruno Tatarević

8.

Eleonora Crvenka

ENGLESKI JEZIK

Dominik Stanić

 

Gordana Mišura Hajster

LIDRANO

(novinarski rad)

Ružica Ceboci

6.

Ivana Zrno

HRVATSKI JEZIK

 

  Lucija Pjević Učenici  koji idu na županijsko natjecanje Inja Gregurinčić Vidović
Leon Zebič
Matea Lubina
Ena Memić

GEOGRAFIJA

ŽUPANIJSKO NATJECANJE

održano 25.2.2015., u OŠ Vukomerec

 

Ivan Lukić, 5.r ***

 

2.

Iva Veverec

Dubravka Latinčić

Eva Bjelajac, 6.r

 

15.

 

Petar Balić, 7.r

 

15.

 

 

Brino Tatarević, 8.r

 

14.

TEHNIČKA KULTURA

ŽUPANIJSKO NATJECANJE

Filip Hercig,  7.r ***

1. Jadran Jelić

Josip Kuštan ,  8.r

 

8.

Sara Ismeta Forić,  5.r

 

9.

Ivana Kljajić Marjan,  7.r

 

11.

Marjan Lovrić,  7.r

 

12.

Roko Jokić,  8.r

 

12.

Lana Husić, 8.r

 

16.

BIOLOGIJA

Županijsko natjecanje (18.3.2015.)

Paulo Erak, 7.a

27.  
Antonija Lubina, 7.d 36.

PRVA POMOĆ

Općinsko natjecanje

Paulo Erak, 7.a

1. Sanja Červeny

Antonija Lubina, 7.d

1.

 

Uspjeh naših učenika na županijskim natjecanjima

 

šk. god. 2013./2014.

 

 

 

PREDMET

Ime i prezime učenika

Postignuto mjesto

Ime mentora

TEHNIČKA

KULTURA

Franjka Džoja

13.

JADRAN JELIĆ

 

Josip Kuštan

77.

 

 

Antonijo Martić

83.

 

 

Paola Naranđa

100.

 

 

Karla Kraljević

104.

 

 

Valentina Raič

183.

 

 

Petra Musić

184.

 

 

Filip Hercig

252.

 

 

Roko Jokić

253.

 

ENGLESKI

JEZIK

***Tin Vuković

7.

NIKOLA HODALJ

 

Marin Rašić

16.

 

 

Tin Španjić

20.

 

 

Maja Pavić

26.

 

 

Marina Perić

27.

 

MATEMATIKA

Nikola Borzić

9.

LAURA PETTI

POVIJEST

Lorena Grnja

9.

VLATKA ŠTOR

 

GEOGRAFIJA

Franjka Džoja

5.

DUBRAVKA LATINČIĆ

 

Petar Balić

11.

 

IVA BABIĆ

 

Bruno Tatarević

10.

 

 

Veronika Ria Tus

6.

 

 

BIOLOGIJA

Veronika Ria Tus

60.

MIRNA COLJAK

 

***  Učenik ide na državno natjecanje.




 

Uspjeh naših učenika u ekipnim natjecanjima

(natjecanja iz rukometa još traju, rezultate ćmo dodati naknadno)

šk. god. 2013./2014.



 

PREDMET

Ime i prezime učenika

Postignuto mjesto

Ime mentora

TZK - rukomet

Katarina Lokas

Ivona Gavran

Iva Markić

Iva Šimunić

Antonija Rivić

Mihaela Jurec

Sara Karoglan

Ivona Cerin

Tamara Riška

Ana-Marija Bikić

Tihana Riška

Božena Babić

Antonija Lubina

 

4. mjesto Prvenstvo Grada Zagreba

 


 

Ivan Bertović

PRVA POMOĆ

Dina Hadžić

Kristijan Lacković

Dorotea Rumenjak

Lana Bunić

Lucija Pjević

Lea Kovač

 

8. općinsko

 

Sanja Červeny

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uspjeh naših učenika na županijskim natjecanjima šk. god. 2012/2013

PREDMET

Ime i prezime učenika

Postignuto mjesto

Ime mentora

TEHNIČKA KULTURA

Filip Hercig

5.

Jadran Jelić

FOTO GRUPA

Petra Musić

21.

Jadran Jelić

HRVATSKI JEZIK

Eva Jelavić

8.

Inja Gregurinčić Vidović

Sara Borzić

9.

ENGLESKI JEZIK

Luka Nalo

7.*

Gordana Mišura Hajster

Nikola Hodalj

Filip Seferi

12.

Antonija Karić

22.

FIZIKA

Antonia Budim

27.

Martina Benke

BIOLOGIJA

Veronika Ria Tus

7.

Mirna Coljak

GEOGRAFIJA

Petar Balić

3.*

Iva Babić

Hannah Anastasia Mekovec

 

24.

 

Veronika Ria Tus

  11.

GEOGRAFIJA

Ana Sertić

12.

Dubravka Latinčić

TZK - rukomet

Dora Poljak

Ivana Marić

Mihaela Jurec

Iva Šimunić

Iva Markić

Ivona Gavran

Antonija Rivić

Marijana Andrešić

Lara Živić

Ana – Marija Bikić

Lea Kovač

Tihana Riška

Lana Bunić

Sara Karoglan

 

 

 

3. međužupanijsko

 

 

 

Ivan Bertović

PRVA POMOĆ

Veronika Ria Tus

Maja Pavić

Matea Sušac

Lucija Bogović

Ivan Zeljko

Mislav Ćosić

 

 

8. općinsko

 

 

Mirna Coljak

               

*Luka Nalo ide na državno natjecanje iz engleskog jezika.

*Petar Balić ide na državno natjecanje iz geografije.

preskoči na navigaciju